Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Активи «авіамагната» Крістіана Чернера підуть з молотка

Активи австрійського бізнесмена Крістіана Чернера — готель-ресторан та СТО легкових автомобілів у Стрию Львівської області — виставлено на відкриті торги, виручені кошти з яких підуть на погашення заборгованості бізнесмена перед Регіональним відділенням ФДМУ по Тернопільській області. Про це повідомляє «Zaxid.net».

 

Нагадаємо, ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий», директором якої є Чернер, вимушене виплатити тернопільським приватизаторам 6,4 млн. гривень неустойки за Тернопільський аеропорт, який фірма передумала купувати.

 

Стартова ціна цілісного майнового комплексу готелю-ресторану складає 3 301,119 тис. гривень, недобудованої станції технічного обслуговування — 228 тис. гривень.

 

«Прес-Центр» дізнався, що готель, про який йде мова, — це готель «Магніт». Він розташований на обїздній дорозі Стрия біля траси Київ-Львів-Чоп. Готель має два поверхи, 16 номерів та ресторан на 36 місць.


Фото: karpaty.info
Готель "Магніт"
Як повідомлялося, у січні 2006 року ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий» перемогло в аукціоні з продажу Тернопільського аеропорту, запропонувавши за нього 32 млн. гривень. Фірма не встигла розрахуватись за покупку у визначений термін, за що РВ ФДМУ у Тернопільській області висунуло до неї вимогу сплатити 6,4 млн. гривень неустойки. Спроби Чернера добитися в суді визнання договору купівлі-продажу аеропорту недійсним, і уникнути сплати неустойки, успіху йому не принесли.

 

В рахунок погашення неустойки 27 лютого 2007 року РВ ФДМУ у Тернопільській області перерахувало в обласний бюджет понад 998 тис. грн., які «СЦ-Сервіс-Центр Стрий» вніс в якості застави для участі в аукціоні по Тернопольському аеропорту.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 03.04.2009 14:56
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися