Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


У Чорногорії Кміть замовив словечко за ЛАЗ, ДЗАК та «Автонавантажувач»

Голова Львівської ОДА Микола Кміть домовився з членами уряду Чорногорії про проведення переговорів щодо постачання в країну продукції львівських підприємств машинобудування.

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба ЛОДА з посиланням на результати робочої поїздки губернатора у Республіку Чорногорія.

 

Сторони домовились, що через місяць у Чорногорію приїдуть представники Львівського автобусного заводу, Дрогобицького заводу автомобільних кранів та заводу «Автонавантажувач», і тоді ж відбудуться переговори.

 

Чорногорія зацікавлена у придбанні львівських автобусів та будівельної техніки, зазначають в облдержадміністрації.

 

Микола Кміть перебував у Чорногорії 2-3 квітня. У ході робочої поїздки він зустрівся з віце-прем’єр-міністром Чорногорії Вуіце Лазовічем, міністром внутрішніх справ та місцевого самоврядування Юсуфом Каламперовічем, заступником міністра економічного розвитку Д. Куйовічем, мером міста Подгориця Міоміром Мугошею і президентом Торгово-промислової палати Чорногорії Веліміром Міюшковічем.

 

Під час переговорів сторони висловили значну зацікавленість у розвитку двосторонніх відносин між Львівщиною та Чорногорією в сфері економіки, транспорту, культури, туризму тощо.

Категорія: Львів | Опубліковано: 06.04.2009 11:20
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися