Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львівський апеляційний суд залишив під вартою директора ЛАЗ Челяпіна

Львівський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу директора ЛАЗу Сергія Челяпіна з приводу взяття його під варту. Відповідно суд залишив в дії рішення Сихівського районного суду про взяття Челяпіна під варту.

 

Про це повідомила прес-секретар прокуратури Львівської області Мар’яна Гайовська, передає «Вголос».  

 

Нагадаємо, 26 березня прокуратура Львова порушила кримінальну справу відносно директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» за умисну невиплату заробітної плати працівникам ТзОВ «Львівські автобусні заводи» (за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України) та за умисне ухилення службовими особами підприємства сплачувати страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, що призвело до фактичного ненадходження до Пенсійного фонду України коштів в особливо великих розмірах (за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212-1 КК України).

 

26 березня було затримано директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» Сергія Челяпіна в порядку ст..115 КПК України за підозрою у вчиненні вказаних злочинів.

 

Нагадаємо, що заборгованість заводу по зарплаті перед своїми працівниками становить близько 5 млн. грн. Заборгованість у пенсійний фонд складає біля 3 млн. грн.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 07.04.2009 18:20
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися