Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Вінський не дасть грошей на проект прокладення євроколії до Львова

Міністерство транспорту і звязку не є прихильником проекту прокладення євроколії до Львова.

 

Про це заявив міністр Йосип Вінський на прес-конференції у Львові сьогодні, передає «Zaxid.net»

 

«Я не є ідеологом «Євроколії». Міністерська позиція: реалізовувати проекти, в яких є економічна вигода. Ми прораховували цей проект і не побачили в ньому економічної вигоди», — сказав він.

 

При цьому, за словами Вінського, Мінтранс не перешкоджатиме Львову у його бажанні реалізувати цей проект. Але попередив, що у цьому місто має розраховувати лише на власні фінансові ресурси. «Якщо місто побудує це за свої кошти, ми не будемо заперечувати, однак не за державні кошти», — сказав міністр.

 

Проект «Євроколія», нагадаємо, передбачає будівництво вузької колії європейського стандарту шириною 1435 мм від кордону з Польщею до Львова. Загальна протяжність колії – близько 85 км. Вартість проекту – понад 500 млн. EUR.

 

На сьогодні вже реалізується перший етап «Євроколії», який передбачає розробку концепції проекту. На концепцію виділені 133 тисяч EUR додаткового фінансування вартості виконання концепції з уряду Голландії. Інша половина суми буде дофінансовуватись за рахунок спонсорів.

 

Концепцію розроблятиме консорціум голландських компаній «Моварес» і «НЕА».

 

У Львові розраховують, що реалізація проекту «Євроколія» збільшить притік іноземців, а відтак значно пришвидшить розвиток туристичної інфраструктури у регіоні.

 

 

«Прес-Центр»

 

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 09.04.2009 17:00
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися