Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Вінський завтра починає активно шукати інвестора для будівництва терміналу у Львівському аеропорту

Міністерство транспорту і зв’язку уже починаючи з завтрашнього дня буде активніше шукати інвестора для будівництва терміналу в Міжнародному аеропорту «Львів».

 

Про це міністр Йосип Вінський повідомив на прес-конференції у Львові сьогодні, передає «Zaxid.net»

 

«Рік тому у нас були лише ескізні нариси терміналу. За цей рік ми чітко осмислили стратегію розвитку аеропорту і відбувається завершення проектування терміналу. Нам чітко гарантували, що до 1 липня проект буде завершено. Лише після цього ми можемо запускати сюди інвестора. Але інвесторів будемо шукати вже зараз. Після сьогоднішнього дня ми активізуємо цю роботу», — сказав він.

 

Вінський розповів, що його «голуба мрія» знайти інвестора серед провідних світових компаній: «Моя голуба мрія, щоб ми знайшли інвестора в образі провідних світових компаній, які б могли наш аеропорт Львів поставити на одну лінію, задіяти в ті ланцюжки, в яких працюють аеропорти Франкфурта, Варшави тощо. Це тоді дасть додатковий потік пасажирів і вантажів, і дозволить реально перетворити аеропорт із регіонального у світовий».

 

«Сьогодні інвесторів ми ще не маємо, є лише наша чітка позиція, що має бути інвестор, який вкладе гроші в розбудову терміналу і за власні гроші буде потім здійснювати тут операції під керівництвом директора аеропорту. Наша концепція передбачає, що головний начальник аеропорту - директор державного підприємства, а кожна структура буде працювати у своєму сегменті», — додав він.

 

«Концепція наша полягає в тому, що все, що стосується аеродрому і безпеки, має регулювати держава. Що стосується роботи з пасажирами, літаками, де краще виходить у бізнесу, має бути бізнес-проект», — пояснив міністр.

 

Вінський уточнив, що, за проектом, пропускна здатність терміналу складатиме 1 тис. пасажирів на годину, у пікових ситуаціях зростаючи до 2 тис. пасажирів на годину. Проект також передбачає спорудження поряд з терміналом автостоянок та оновлення інфраструктури.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 09.04.2009 17:29
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися