Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львівська облрада прийняла ряд програм у сфері АПК

Львівська облрада сьогодні на засіданні затвердила Програму часткової компенсації вартості машин та обладнання для механізації ферм великої рогатої худоби, повідомляє «ЗІК»

 

Як повідомив начальник головного управління агропромислового комплексу Львівської облдержадміністрації Михайло Кожушко, ця програма вперше передбачає часткову компенсацію (до 50%) вартості придбаних машин та обладнання для особистих селянських господарств. На це передбачено 0,2 млн. грн.

 

У межах програми селяни, які отримують більше як 4 корів, отримуватимуть доплату за кожну корову. За попередніми розрахунками, доплата становитиме 400-450 грн. на кожну корову.

 

Також програма передбачає 1,4 млн. грн. на часткову компенсацію (до 30%) вартості придбаних машин та обладнання для суб’єктів сільськогосподарського господарювання – юридичних осіб.

 

Крім того, Львівська облрада затвердила Програму підтримки розвитку тваринництва (фінансування 3 млн. 600 тис. грн.), Програму насінництва сільськогосподарських культур (80 тис. грн.), Програму підвищення родючості ґрунтів у господарствах області (600 тис. грн), Програму підтримки виставкової діяльності у сфері АПК (100 тис. грн), Програму створення обласної інформаційно-аналітичної системи аграрного сектору другої черги (50 тис. грн).

 

 

«Прес-Центр»

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 10.04.2009 17:24
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися