Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Мінекономіки розробило законопроекти для відновлення СЕЗ

Мінекономіки України розробило два законопроекти, які дозволять відновити діяльність СЕЗ з усіма пільгами для інвестиційних проектів.

 

Про це повідомляє «Німецька хвиля», зазначаючи, що на відновленні таких зон активно наполягає влада Львівщини.

 

Місцева влада вважає, що за складних економічних обставин у державі, відновлення преференцій для інвесторів у СЕЗ є необхідним кроком, що дозволить стимулювати приплив інвестицій.

 

Керівник головного управління економіки Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький у коментарі радіостанції нагадав, що від діяльності спеціальних економічних зон «Яворів» та «Курортополіс Трускавець» держава отримала 330 млн. гривень. Також у цих зонах було додатково створено близько шести тисяч робочих місць.

 

„Відміна пільг негативно вплинула на процес економічного розвитку регіону”, — сказав Губицький.

 

На його думку, податкові пільги варто надати якщо не всім субєктам СЕЗ, то хоча б окремим важливим інвестиційним проектам. 

 

Оскільки не всі українські СЕЗ працювали ефективно, львівський чиновник вважає за необхідне проаналізувати економічні показники кожної з них, перш ніж їх відновлювати.

 

Як повідомлялося, у березні губернатор Львівщини Микола Кміть, виступаючи на сесії обласної ради, заявив, що пропонує відновити діяльність спеціальних (вільних) економічних зон в Україні для подолання економічної кризи. 

 

Нагадаємо, законом про Держбюджет України 2005 року усі пільги, якими користувалися субєкти українських СЕЗ, були скасовані.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 21.04.2009 14:41
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися