Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Податкова «підвела» під банкрутство 24 підприємства на Львівщині з початку року

З початку 2009 року за ініціативою податкових органів господарськими судами було порушено справи про банкрутство 24 підприємств Львівської області.

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба ДПА у Львівській області.

 

Загальна сума податкового боргу по цих підприємствах складає 6,2 млн. гривень.

 

В цілому станом на 1 квітня 2009 року (з урахуванням попередніх років) по Львівській області господарськими судами порушено 188 справ про банкрутство відносно підприємств-боржників. З них по 60 підприємствах з сумою визнаних кредиторських вимог 43,7 млн. грн. введено процедуру розпорядження майном, по 14 підприємствах-боржниках з вимогами в сумі 10,7 млн. грн. введено процедуру санації, а по 113 боржниках — ліквідаційна процедура з вимогами на суму 36,8 млн. грн.

 

За інформацією податкової, у Львівській області 80,2% загального податкового боргу, а саме 224 млн. грн., рахується за підприємствами-боржниками, які не спроможні виконати свої грошові зобов’язання перед бюджетом та відсутністю активів на балансі таких суб’єктів господарювання.

 

«Податковими органами проводиться постійна робота з ініціювання процедури банкрутства таких підприємств», — сказано у повідомленні.

 

У ньому також говориться, що ведеться робота з визнання підприємств-боржників банкрутами за спрощеною системою, відповідно до ст. 52 «Особливості банкрутства відсутнього боржника» Закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». З урахуванням результатів роботи минулих років, станом на 1 квітня 2008 р. порушено таких справ по 49 підприємствах на загальну суму податкового боргу 21,9 млн. грн.

 

Протягом першого кварталу 2009 року надходження коштів в погашення податкового боргу підприємств, які перебувають в процедурах банкрутства, склали 2,8 млн. грн.

Категорія: Львів | Опубліковано: 22.04.2009 12:55
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися