Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


На Винниченка прийняли ще одних глобальних інвесторів

Сьогодні голова Львівської облради Мирослав Сеник разом із заступниками губернатора області Валерієм П’ятаком та Сергієм Таратутою провели зустріч з представниками інвестиційної компанії TAU Tdu Global Investments.

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба облради.

 

Зустріч відбувалася в обласній раді.

 

Інвестори розповіли, що їх на Львівщині найбільше цікавлять три речі — аеропорт, львівські дороги та об’єкти інфраструктури (готелі, торгові центри). Зокрема, на їхню думку, Львів може стати помітнішим, якщо у ньому будуть п’ятизіркові, мережеві готелі.

 

Мирослав Сеник пообіцяв TAU Tdu Global Investments, що обласна рада стане її надійним партнером від початку реалізації проектів і до їх завершення. При цьому він зробив застереження, що на підтримку компанія зможе розраховувати лише в тому разі, якщо «стартуватиме на Львівщині з хорошими намірами».

 

«Ми абсолютно відкриті і зацікавлені, щоб великі компанії приходили у наш регіон. Бюджетні можливості обмежені, тому за рахунок співпраці влади та інвесторів можна вирішити низку проблем регіону», — сказав Сеник.

 

Делегація TAU Tdu Global Investments перебуває на Львівщині уже другий день. У програмі візиту, розрахованому на три дні, передбачено зустрічі з керівництвом області та міста Львова.

Категорія: Львів | Опубліковано: 23.04.2009 13:13
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися