Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Галнафтогаз загрався з цінами

Львівська компанія «Концерн Галнафтогаз» вляпалась відразу у дві історії з антиконкурентними діями відносно цін на бензини.

 

Як повідомив «Прес-Центр» Антимонопольний комітет України, Кіровоградське обласне відділення АМКУ порушило справу за ознаками антиконкурентних узгоджених дій з боку ряду нафтотрейдерів на ринку роздрібної торгівлі високооктановими бензинами у м.Кіровоград.

 

У переліку нафтотрейдерів-«змовників» згадуються ТОВ ТД «Континіум-Галичина», ТОВ «Альянс Холдинг», ПІІ «Лукойл-Україна» та власне ВАТ «Концерн Галнафтогаз».

 

За даними антимонопольників, ці компанії без виправданих причин одночасно підвищили роздрібні ціни на високооктанові бензини та утримували їх на однаковому рівні.

 

«При цьому, аналіз ситуації на ринку спростовує таку поведінку товариств, оскільки вони отримували бензини від різних постачальників та за різними закупівельними цінами», — повідомили в АМКУ.

 

Ведеться розслідування.

 

Крім того, «Концерн Галнафтогаз» потрапив у поле зору Тернопільського обласного відділення АМКУ. Воно встановило, що у січні 2009 року Галнафтогаз та ТОВ ТД «Континіум-Галичина» без виправданих причин одночасно підвищили ціни на бензини усіх марок та встановили їх на однаковому рівні (або з несуттєвою різницею).

 

Такі дії, за висновком місцевих антимонопольників, можуть призвести до обмеження конкуренції на ринку роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами у межах Тернополя та прилеглої території в радіусі 5 км.

 

Таким чином, відділення АМКУ рекомендувало нафтотрейдерам припинити дії з ознаками антиконкурентних узгоджених дій і привести ціни на бензини до економічно обгрунтованого рівня.

 

«Концерн Галнафтогаз» володіє мережею автозаправних комплексів, які працюють під маркою «ОККО». З них у Кіровограді розташовано 7 АЗК, у Тернополі — 4 АЗК.

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.04.2009 16:04
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися