Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львівська залізниця шантажує облдержадміністрації скороченням приміських поїздів, щоб отримати гроші за пільговиків

Львівська залізниця погрожує з 5 травня скоротити кількість приміських поїздів, якщо облдержадміністрації до кінця квітня не погасять борги за перевезення пасажирів пільгових категорій.

 

Як повідомляє прес-центр «Львівської залізниці», протягом січня-березня 2009 року обласні державні адміністрації заборгували залізниці понад 20% від запланованих коштів.

 

Так, станом на 1 квітня 2009 року Львівщина розрахувалася із залізничниками на 91,2%, Чернівецька область — на 90,4%, а Тернопільщина на 50,1%. Найменший рівень розрахунків по Рівненській та Волинській областях, які перерахували залізничникам 29,2% та 33,7% коштів відповідно.

 

Вчасно розраховувалися з магістраллю у першому кварталі 2009 року лише Івано-Франківська та Закарпатська області.

 

У квітні (станом на 21-ше число) загальна сума відшкодованих ОДА коштів скоротилася до 55,4% від запланованої суми. Протягом двох декад поточного місяця шість із семи ОДА не перерахували залізничникам жодної копійки. Івано-Франківська область розрахувалася на 2,5% від узгодженої суми.

 

«Зважаючи на те, що приміські перевезення є критично збитковими для залізниці, а втрати магістралі від них становлять щоденно близько мільйона гривень, питання про скасування електро- та дизель-поїздів розглядатимуть швидко та жорстко», — попереджають залізничники.

 

За матеріалами «Вголос», «Zaxid.net»

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.04.2009 17:21
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися