Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


«Хенкель Баутехнік (Україна)» запустила завод з виробництва будівельних сумішей на Львівщині

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» ввела в експлуатацію завод з виробництва будівельних сумішей у Миколаєві (Львівська область).

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у компанії.

 

Запуск заводу відбувся 24 квітня.

 

У цей проект Хенкель Баутехнік інвестувала 10 млн. EUR. Будівництво заводу тривало рік.

 

Планова потужність підприємства - 210 тис. тонн асортиментної продукції в рік, а строк окупності розрахований на 6-7 років.

 

За словами Миколи Лози, заступника генерального директора компанії, Миколаїв був обраний серед багатьох інших претендентів, оскільки в цьому місті є сировинна база - Миколаївський цементний завод.

 

«Тепер заводи з виробництва будівельних сумішей є у чотирьох базових регіонах України, а це істотно здешевлює видатки на логістику», - відзначив Микола Лоза.

 

«Із введенням в експлуатацію нового заводу компанія замкнула національну мережу виробничо-дистрибуційних центрів. Тепер у Львів, Луцьк, Тернопіль і Івано-Франківськ уже не треба буде возити суміші з Вишгорода. Західна Україна - регіон, що будується, а враховуючи підготовку до Євро-2012, будівельні суміші будуть затребувані як при будівництві стадіону у Львові, так і при планових  реконструкціях аеропорту й міської інфраструктури», — додав він.

 

Директором заводу у Миколаєві призначено Віктора Покладнєва, який раніше обіймав посаду начальника відділу експлуатації компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.04.2009 17:48
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися