Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Тимошенко пообіцяла підписати регіональну году з Львівщиною, коли в травні приїде до Львова

Кабінет Міністрів підпише регіональну угоду з Львівською областю у середині травня під час наступного візиту Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко до Львова.

 

Про це Тимошенко сказала під час робочої зустрічі на тему підготовки Львова до Євро-2012 із керівництвом львівської міської та обласної влади у Києві, повідомила «Прес-Центр» прес-служба обласної ради.

 

Тему підписання угоди між урядом та регіоном підняли на зустрічі губернатор Микола Кміть та голова облради Мирослав Сеник. Вони також попросили, щоб уряд надав державні гарантії на реконструкцію доріг в області та місті Львові у рамках підготовки до Євро-2012. Як відреагувала на це прохання премєрка, прес-служба облради не уточнює.

 

Мер Львова Андрій Садовий, який також був присутній на зустрічі, доповів главі уряду про хід будівництва стадіону, реконструкцію транспортної інфраструктури міста та модернізацію системи водопостачання Львова.

 

За словами Прем’єр-міністра, Кабмін розгляне можливість виділення коштів з державного бюджету на підтримку планів міської влади щодо продовження модернізації системи водопостачання, зокрема реконструкцію Плугівського водозабору.

Категорія: Львів | Опубліковано: 28.04.2009 15:48
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися