Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


ЛОДА запропонувала митникам інформувати заробітчан про добровільне пенсійне страхування.

Львівська облдержадміністрація виступила з ініціативою інформувати всіх громадян України, котрі виїжджають за кордон на заробітки, про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування громадян.

 

Про це йшлося 27 квітня під час робочої наради з представниками регіональних підрозділів митниці, прикордонної служби та Пенсійного фонду, котру провів заступник голови ЛОДА Ярослав Кашуба, повідомила «Прес-Центр» прес-служба ЛОДА.

 

Ярослав Кашуба запропонував представникам митниці та прикордонної служби поширювати серед українців, які виїжджають за кордон, відповідні інформаційні буклети. Вони погодилися та попросили залучити до цього також туристичні фірми, котрі допомагають громадянам виїхати на заробітки.

 

10 березня правління Пенсійного фонду України затвердило «Порядок добровільної участі у солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування громадян України, які працюють за межами України». Згідно з цим документом, усі охочі повинні подати відповідну заяву органам Пенсійного фонду: через мережу Інтернет; через контакт-центр ДП «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»; поштою; особисто за місцем проживання.

 

Розміри страхових внесків визначаються платниками самостійно, але не менше від мінімального (близько 200 грн) та не більше від максимального внеску (3331 грн).

 

За умови сплати страхових внесків відповідно до Порядку період добровільної участі у пенсійному страхуванні зараховується до страхового стажу.

Категорія: Львів | Опубліковано: 28.04.2009 16:58
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися