Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Постачальники «Інтермаркету» візьмуть «Арсени» в облогу

Постачальники «Інтермаркету» (Львів) завтра, 6 травня, заблокують на невизначений термін роботу належних йому торгових центрів «Арсен».

 

Про це повідомила сьогодні прес-секретар Асоціації виробників і постачальників (АВІП) Вікторія Курилєх.

 

Таким чином, за її словами, постачальники хочуть привернути увагу громадськості до того, що львівська торгова компанія зволікає з поверненням їм мільйонних боргів за поставлені товари.

 

Блокування відбудеться під час запланованого на завтра автопробігу, під час якого постачальники збираються обїхати усі торгові центри «Інтермаркету» у Львові.

 

В автопробігу братимуть участь близько 100 машин.

 

«Автоколона з мітингувальниками перекриватиме вїзди та виїзди до торгових центрів», — розповіла Курилєх.

 

«Постачальники та виробники мають намір звернутися до львів’ян з проханням підтримати їх і відмовитися від покупок в мережі, яка, замість того, щоби вирішувати питання з постачальниками, наповняє полиці товаром «сумнівної якості», — додала вона.

 

Останньою зупинкою автопробігу стане «Арсен» на проспекті Чорновола. Постачальники збираються перекрити рух транспорту на цій вулиці, щоб привернути увагу влади до своєї проблеми. «5 травня минув десятиденний строк, який Асоціація відвела на реагування влади. Представники міської та обласної влади обіцяли організувати круглий стіл за участю усіх сторін конфлікту, однак досі цього не зроблено», — пояснила прес-секретар АВІП.

 

У зв’язку з цим постачальники погрожують, що їхнім наступним кроком буде блокування роботи уже органів влади — Львівської міської ради та Львівської облдержадміністрації. Під їхні стіни підприємці обіцяють вивести 25 тисяч осіб.

 

Під час блокування органів влади постачальники мають намір закликати депутатів Львівської міської ради створити спеціальну комісію для вивчення результатів продажу «Інтермаркету» та, як повідомила Вікторія Курилєх, «розпочнуть всеукраїнський збір підписів».

 

Постачальники хвилюються, що «Інтермаркет» так і не поверне їм борги, бо, як їм стало відомо, компанія готується до банкрутства.

 

Нагадаємо, постачальники «Інтермаркету» заявляють, що компанія заборгувала їм за поставлені товари понад 200 млн. гривень. 

 

Компанія «Євротек», яка нещодавно придбала у львівського бізнесмена Романа Шлапака «Інтермаркет», зобовязалася погасити заборгованість перед постачальниками.

 

Проте, за словами прес-секретаря АВІП Вікторії Курилєх, на ділі «Євротек» пропонує постачальникам підписати договір, за яким визнає від 50% до 80% боргів, а виплату залишків розтягує на 1-5 років. Причому виплачувати борги береться лише у тому випадку, якщо постачальник продовжуватиме відвантажувати товар.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 05.05.2009 13:08
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися