Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


«Інтермаркет» фактично банкрут, — чиновник ЛОДА

Торгова компанія «Інтермаркет» (Львів) є фактично банкрутом.

 

Про це у коментарі «Zaxid.net» сказав начальник управління економіки Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький. 

 

За його словами, крім боргів перед постачальниками, у компанії є ще борги перед банками та підрядником будівництва торгово-розважального центру «Леополіс»

 

«Вона має борг 110 млн. доларів США перед банками, все майно є у заставі. Крім того, компанія має 145 млн. грн. боргу перед постачальниками, боргові зобов’язання перед за будівельником торгово-виставкового центру «Леополіс» на вул. Кульпарківській, це близько 200 млн. грн. Сукупний борг приблизно 1 млрд. 300 млн. грн", — сказав Губицький.

 

Він підкреслив, що юридично «Євротек» не є власником «Інтермаркету».

 

«Нова структура, яка зайшла туди, «Євротек», вона не купила «Інтермаркету» станом на сьогодні. Вони зайшли на їх торгові площі, орендують ці приміщення і ведуть торгівлю. Але майно «Інтермаркету» є в заставі у банків-кредиторів, тому є велика кількість юридично-правових проблем, окрім фінансових», — зазначив держслужбовець.

 

Коментуючи вимоги постачальників «Інтермаркету», щоб місцева влада організувала круглий стіл з представниками «Інтермаркету» та «Євротек», Володимир Губицький зауважив, що влада, звичайно, може виступити посередником у цьому корпоративному спорі, хоча й не зобов’язана цього робити.

 

«Ми готові сісти за стіл переговорів, хоча це тема внутрішніх договорів між постачальником – однією приватною структурою і «Інтермаркетом» - другою приватною структурою», — сказав він.

 

Як повідомляв «Прес-Центр», постачальники «Інтермаркету» заявили про намір 6 травня заблокувати роботу торгових центрів «Арсен». Також вони мають намір почати блокування Львівської міськради та Львівської ОДА через те, що місцева влада пообіцяла їм організувати круглий стіл з представниками «Інтермаркету» та «Євротеку», але не зробила цього.

 

Нагадаємо, постачальники «Інтермаркету» заявляють, що компанія заборгувала їм за поставлені товари понад 200 млн. гривень. 

 

Компанія «Євротек», яка, за даними «Presstime», нещодавно придбала у львівського бізнесмена Романа Шлапака «Інтермаркет», зобов’язалася погасити заборгованість перед постачальниками.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 06.05.2009 15:32
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися