Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Галицький райсуд Львова заборонив і знову дозволив продавати алкоголь і сигарети біля шкіл

Галицький районний суд Львова 6 травня спочатку заборонив, а згодом того ж таки дня знову дозволив продавати алкоголь, тютюн та пиво біля закладів освіти.

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба Львівської міськради.

 

Як сказано у повідомленні, суд переглянув своє рішення після того, як повторно з вимогою зупинити рішення виконкому до нього звернувся представник громадської організації «Я – Львів’янин».

 

Міська рада, не задоволена таким станом справ, 7 травня подала апеляційну скаргу на ухвалу суду, вважаючи її незаконною і необґрунтованою, такою, що прийнята з неправильним застосуванням судом норм матеріального та процесуального права і підлягає скасуванню.

 

Відтак дану справу суд знову розглядатиме 13 травня.

 

Нагадаємо, 27 лютого 2009 року міськрада прийняла рішення «Про встановлення обмежень щодо продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (№133) та «Про встановлення обмежень щодо продажу пива» (№134), якими обмежила продаж алкоголю та тютюну біля закладів освіти. Однак ГО «Я – Львів’янин» оскаржила ці рішення в суді.

 

14 квітня 2009 року Галицький районний суд Львова задовольнив позов «Я – Львів’янин», ухваливши рішення про зупинення згаданих рішень. Юридичне управління міськради, однак, подало клопотання, щоб суд скасував свою ухвалу.

Категорія: Львів | Опубліковано: 08.05.2009 17:14
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися