Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


На місці «Електрону» планують побудувати житловий комплекс

У Львові на вулиці Голубовича, 37, де зараз розташований завод технологічного обладнання «Електрон», мають намір побудувати житловий комплекс.

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба Львівської міськради.

 

До комплексу увійдуть три 5-поверхові будинки на 67 квартир, підземні паркінги на 20 місць та, як сказано у технічній документації, «обєкти обслуговування».

 

Загальна площа забудови — 1650 кв. м.

 

Замовником будівництва виступив сам завод.

 

На сьогодні вже розроблено містобудівне та історико-містобудівне обґрунтування проекту. Зараз він перебуває на стадії громадського обговорення, а 10 червня по ньому відбудуться громадські слухання.

 

Нюанс у тому, що для того, щоб почати будівництво, потрібно змінити цільове призначення ділянки — з промислово-комунального на житлове.

 

За висновком інституту «Укрзахідпроектреставрація», який розробляв містобудівне обґрунтування, така зміна і подальше спорудження житлового комплексу «покращить житлові умови мешканцям міста, забезпеченість об’єктами обслуговування існуючих і проектованих кварталів житлової забудови, ефективність використання міських земель, благоустрій території, інженерне забезпечення, сформує фасад вул. Голубовича і Городоцької».

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 12.05.2009 11:28
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися