Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львів запроваджує електронну систему управління міським бюджетом

До кінця 2009 року Львівська міська рада має намір перейти на електронну форму управління бюджетом міста.

 

Як повідомила сьогодні на брифінгу заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР Ліна Миколаїв, у мерії запроваджують Єдину інформаційну систему управління бюджетом міста.

 

Система побудована на програмному забезпеченні, яке розробив Центр інформаційних та аналітичних технологій (Харків). Вона об’єднає поміж собою всіх учасників бюджетного процесу, зокрема управління фінансів та інші структурні підрозділи департаменту фінансової політики міськради, розпорядників коштів.

 

Впроваджувати систему в мерії будуть у два підходи.

 

На першому етапі, запланованому на серпень, система обєднає департамент фінполітики та головних розпорядників коштів. На другому (терміни конкретно не визначено) — пошириться на інших розпорядників.

 

На реалізацію першого етапу у бюджеті передбачено 85 тис. гривень. «Ми вже отримали ці кошти», — зазначила Ліна Миколаїв. Кошторис другого етапу, за її словами, ще не прораховано. «Думаю, сума на другий етап буде більшою, ніж на перший», — зазначила вона.

 

У мерії стверджують, що за нової системи управління міським бюджетом перетвориться на казку: бюджетний процес стане значно прозорішим, оперативнішим, приблизно у 2 рази скоротиться документообіг. Крім того, Львів зможе складати бюджет не лише за статейним, але й програмно-цільовим методом.

«Ми зможемо оперативніше сформувати проект бюджету», — підкреслила одну з переваг новації представниця міськради Роксоляна Палюга.

 

Зазначимо, що до бюджетної системи Львова входять 32 головні розпорядники бюджетних коштів.

 

 

«Прес-Центр»

 

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 12.05.2009 15:13
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися