Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Постачальники «Інтермаркета» вимагають погасити їм всі борги протягом місяця

Постачальники «Інтермаркета» вимагають, щоб їм упродовж місяця повернули всю суму боргу за поставлені торговій компанії товари.

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-секретар Асоціації виробників і постачальників (АВІП) Вікторія Курилєх.

 

За її словами, це одна із трьох принципових вимог постачальників, за умови виконання яких вони готові продовжити співпрацю з «Інтермаркетом».

 

Крім того, постачальники вимагають, щоб компанія «Євротек» як новий власник «Інтермаркету», цитуємо, припинила дестабілізувати економічну ситуацію на Львівщині.

 

«Компанія, що віднедавна господарює в ТК «Інтермаркет», відмовлялась протягом усього часу сісти за стіл переговорів з постачальниками та запропонувати взаємовигідні умови співпраці», — розтлумачила суть вимоги Курилєх.

 

Постачальники також вимагають, аби було оприлюднено план розвитку ТК «Інтермаркет» і не доводити мережу до банкрутства.

 

При цьому вони хочуть, щоб гарантом виконання домовленостей між ними і «Євротеком» виступив губернатор Львівщини Микола Кміть.

 

Лише після досягнення домовленостей по цим трьом позиціям постачальники розглядатимуть питання подальшої співпраці з «Інтермаркетом», зазначила прес-секретар.

 

Якщо ж вимоги постачальників проігнорують, вони погрожують вже з наступного тижня продовжити акції протесту у Львові та Києві.

 

Нагадаємо, за оцінками постачальників, «Інтермаркет» заборгував їм понад 200 млн. гривень. 

 

«Євротек» раніше вже зобов’язався погасити заборгованість перед постачальниками «Інтермаркета». Проте постачальникам не подобаються умови, за яких відбуватиметься погашення. 

Категорія: Львів | Опубліковано: 13.05.2009 17:24
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися