Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Кміть влаштував гральним закладам Львівщини тотальну перевірку

Губернатор Львівської області Микола Кміть розпорядився до 25 травня перевірити всі гральні заклади.

 

Про це йдеться у його розпорядженні «Про заходи щодо підвищення рівня безпеки громадян у Львівській області», яке він підписав на виконання розпорядження Кабміну від 7 травня 2009 р. № 494-р «Про заходи щодо підвищення рівня безпеки громадян».

 

Зокрема, обласним структурам МНС, МВС, ДПА, Держпромгірнагляду та головному державному санітарному лікарю області губернатор доручив перевірити:

 

- стан дотримання вимог пожежної безпеки, санітарних норм і правил на об’єктах, в яких розташовані гральні заклади;

 

- відповідність встановленим вимогам обладнання, що використовується на об’єктах, в яких розташовані гральні заклади, системи протипожежної автоматики, евакуаційних виходів, дотримання правил і норм використання електричних мереж;

 

- наявність відповідних дозволів (ліцензій) на господарську діяльність, дотримання умов її провадження, наявності торгових патентів.

 

Органу ліцензування спільно із спеціально уповноваженим органом Кміть доручив провести позапланові перевірки дотримання ліцензіатами Ліцензійних умов з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів.

 

Комісія з питань дотримання ліцензіатами Ліцензійних умов при здійсненні господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів, згідно з розпорядженням, має терміново вжити дієвих заходів щодо анулювання ліцензій за результатами проведених перевірок."Прес-Центр"

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 13.05.2009 18:07
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися