Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


АМКУ оштрафував Львівську філію «Укртелеком» за завищення плати за видачу ТУ на телефонізацію об’єктів

Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Львівську філію ВАТ «Укртелеком» на 8 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

 

Як повідомила прес-служба АМКУ, ЛФ ВАТ «Укртелеком» здійснювала окремим замовникам нарахування завищеної плати за видачу технічних умов на телефонізацію об’єктів (для прикладу: 243.06 грн. замість 229,36 грн.; 181,54 грн. замість 175,90 грн.; 171,04 грн. замість 77,66 грн.).

 

За результатами перевірки та аналізу рахунків встановлено, що Городоцька ЦЕЗ, Самбірська ЦЕЗ та Яворівська ЦЕЗ включали в ці рахунки плату за погодження проектної документації на її відповідність наданим ТУ розміром 20% їх вартості. При цьому, в інших районах Львівської області та у Львові відповідна плата не справлялася.

 

Окрім того, Львівське відділення АМКУ за фактом встановлення різних умов в договорах про надання послуги ADSL - підключення до мережі Інтернет та різної відповідальності споживачів (покупців послуги) припинило дії ЛФ ВАТ «Укртелеком», які містили ознаки порушення конкуренційного законодавства.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 29.05.2009 16:41
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися