Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Культура


23 лютого Національний театр ім. М.Заньковецької відзначатиме 60-річчя творчої діяльності заслуженої артистки України Любові Каганової
ПРЕС-РЕЛІЗ
17.01.2011


Офіційний прес-реліз НАУД театр ім. М. Заньковецької до святкування 60-річчя творчої діяльності з. а. України Любові Каганової.

23 лютого Національний театр ім. М. Заньковецької відзначатиме 60-річчя творчої діяльності з. а. України Любові Каганової.  Святкування події не залишить байдужим нікого. Ця неймовірна жінка – блискуча актриса, яка зіграла понад 140 ролей у заньківчанських стінах, недільного вечора вийде на сцену для урочистого відзначення її майстерності.

Протягом всього творчого шляху Любов Каганова несла глядачеві українську культуру, дух, мову. Її творчий шлях барвистий та цікавий. Почавши з навчання у театральному інституті ім. І. Карпенка-Карого молода дівчина навіть не могла уявити, що стане примою Театру ім. М. Заньковецької та надихатиме своєю грою тисячі глядачів. Кожне перевтілення актриси ставало певним кроком до розуміння життя, до усвідомлення того, що між грою та реальністю існує тонка межа. Кожне вимовлене слово несло глибокий зміст та чіткий підтекст. Будуючи роль Любов Яківна складала прекрасну і барвисту мозаїку з тисяч маленьких шматочків.


Любов Каганова – це жінка з десятками облич, яка не втратила своєї істинної природи, зберігши ту іскру, яка веде її крізь життя та допомагає запалювати вогонь у серцях її учнів.  Так, ця актриса не закрилась у собі, а понад 25 років викладала, віддаючи свої знання творчій молоді.

Її геній гри дивує досі та заставляє погодитись з істиною: «Якщо ти робиш щось від душі, то ця праця тобі вдається на відмінно».

Подія відбудеться 23 лютого о 18:00 в приміщенні театру.


Олеся Галканова
Керівник бюро (прес-служба, сайт)
НАУД театр ім. М. Заньковецької
Категорія: Культура | Опубліковано: 17.01.2011 14:45
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися