Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Культура


24 вересня в Театрі ім. М.Заньковецької — бенефіс Любові Боровської
ПРЕС-РЕЛІЗ
19.09.2011


24 вересня о 18 годині Заньківчани запрошують львів’ян та гостей міста на бенефіс заслуженої артистки України Любові Боровської.

Осіннього вечора, одна з найекспресивніших актрис Національного театру ім. М. Заньковецької, постане у образі Агафії Тихонівни з вистави «Одруження» М. Гоголя. Режисер постановки н. а. України Алла Бабенко.

Бенефіс Любові Боровської

Одруження - актуальнішої теми годі вигадати. Адже історія, яку написав великий літератор є основною темою життя кожної людини, чи то чоловіка, чи то жінки. До уваги глядача, пропонується одна з версій такого вагомого моменту, а саме: крок до подружнього життя, готовність до обов’язків «і в горі, і в радості» підтримувати один одного. Це історія про те, як людина робить вибір, який в подальшому буде осново її життєвого шляху. Розповідь, яка викриває банальності буденного життя, показує матеріальні і душевні прагнення. Головне, що побачивши «Одруження», глядачі знімуть «розфарбовану вуаль» і на прикладах, іноді дуже кумедних та веселих, розкриють перед собою сучасний світ з його стереотипами та соціальними канонами.

Головну жіночу роль у виставі виконує ювілярка. Любов розповідатиме зі сцени про «любов» і її прояви, дивуватиме глядачів бездоганною акторською майстерністю та відкритістю почуттів. Сильна жінка розповідатиме про те, як слід боротись за своє місце під Сонцем.


Олеся Галканова
Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR)
НАУД театр ім. М. Заньковецької
Категорія: Культура | Опубліковано: 19.09.2011 17:28
Ключові слова: театр Марії Заньковецької, бенефіс, Любов БоровськаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися