Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Культура


25-26 лютого — прем’єра вистави «Гамлет у гострому соусі»
ПРЕС-РЕЛІЗ
06.02.2012

Офіційний прес-реліз прем’єри вистави «Гамлет у гострому соусі» А. Ніколаї у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької.

Пікантні подробиці з життя Данського королівства.

25-26 лютого о 18:00 Заньківчани презентуватимуть першу прем’єру 2012 року – комедію Альдо Ніколаї «Гамлет у гострому соусі».

Режисер-постановник  вистави - з.д.м. України Вадим Сікорський, художник-постановник – Наталія Тарасенко, композитор – Іван Небесний.

Гамлет у гострому соусіХолодного зимового вечора ми зігріємо вас теплом «кухні». Чому саме «кухні»? Річ у тім, що п’єса Альдо Ніколаї досить особлива і ексцентрична, адже дія вистави відбувається на королівській кухні. Ви запитаєте: «А яке відношення кухня має до Гамлета»? Звісно, у великого метра Вільяма Шекспіра жодного відношення немає, але…

Людська фантазія безмежна і може перенести будь-кого будь-куди. Чому б Гамлета не закинути на кухню? Уявіть собі, як, посеред кухонного приладдя, виглядатиме вишукана Королева, або, що робитиме сам Гамлет, коли потрапить на кухню свого замку.

Щоб заінтригувати вас, шановні глядачі, відкрию декілька моментів майбутньої прем’єри і приготую невеличкий «аперитив». Головними героями є родина кухарів, які правлять свій дивний бал на королівській кухні Єльсінору. Перед нами постануть, як вже знайомі персонажі з «Гамлета», так і нові, зовсім несподівані. На ваших очах відома трагедія Вільяма Шекспіра перетвориться на комедію з несподіваними сюжетними поворотами. А ще… багато доброго гумору та щирих почуттів, безліч смачних наїдків та не менш пікантних подробиць з життя всім відомих героїв.


Олеся Галканова
Керівник бюро (прес-служба, PR, сайт)
НАУД театр ім. М. Заньковецької
Категорія: Культура | Опубліковано: 06.02.2012 18:02
Ключові слова: вистава, Вадим Сікорський, гамлет, театр Заньковецької, прем'єра, Олеся ГалкановаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися