Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


26 травня — відкритий Турнір зі швидкісного бадмінтону
ПРЕС-РЕЛІЗ
22.05.2012


26 травня, вдруге у Львові, на території спорткомплексу Динамо (Львів, Зелена,59) відбудеться відкритий Турнір зі швидкісного бадмінтону.

Початок змагань – о 10 ранку.

Швидкісний бадмінтон (speedbadminton) – це новий вид спорту, який прийшов до нас з Німеччини, де знуджені спортсмени почали із захопленням ганяти обважнілий волан без використання сітки. Ідея удосконалення звичайного легкого волану належить Білу Брендсу, якому «забракло адреналіну під час занять ракетковими видами спорту». Із 2002 року волан може літати із швидкістю до 290 км/год!

Марія Шарапова, чемпіонка Уімблдона 2004 року, захоплюється цією грою: "Мені він подобається. Він такий веселий і дозволяє мені тримати себе у формі." ("Теннис-магазин", 1 червня 2004 г.))

На що це подібне – більше на бадмінтон чи на великий теніс? Фізичні навантаження більше подібні до тенісних, а спорядження… Спеціальні грушеподібної форми ракетки є меншими за тенісні, але важчі, аніж бадмінтонні. Завдяки збільшеній вазі та зменшеній обтічності їх можна запустити аж на 26 метрів, а літають по більш точній траєкторії. Такому бадмінтону вітер не зашкодить;-)

Відсутність сітки, натягнутої поміж гравцями, – найупізнаваніша особливість швидкісного бадмінтону. Вам залишається лише промаркувати майданчик для гри – і вперед!
 
До України швидкісний бадмінтон завітав 10 липня  2010 року - Перший відкритий любительський відбувся у м. Ужгороді. За два роки географія українського спід- бадмінтону значно розширилася. Клуби швидкісного бадмінтону активно діють уже в семи містах України (Донецьк, Ізмаїл, Симферополь, Дніпропетровськ, Ужгород, Львів, Київ). У Львові швидкісний бадмінтон був представлений вперше 16 травня минулого року.

– Травневий турнір є відкритим заходом. Ви можете випробувати себе у цьому спорті, а також випробувати свої навики у спортивній боротьбі, як з початківцями, так і з досвідченими спортсменами. Ми запрошуємо всіх активних людей до участі у змаганнях. Для участі у турнірі не потрібно особливої фізичної підготовки. Ми забезпечимо вас необхідним інвентарем, вам залишиться лише одержати задоволення від нової гри, – розповідає організатор турніру Назар Крисай.

Для того, аби стати учасником змагань потрібно зголоситися попередньо на сайті www.speedbadminton.com.ua . Тоді ви точно знатимете, що для вас буде виділена ракетка і волани.

Висока реакція, чудова спортивна форма, швидкість та азарт – на змаганнях чи під час пікніку швидкісний бадмінтон дасть кожному своє! А посля заходу сонця ця гра перетворюється на арт-перформенс – в небо злітають нічні волани-світлячки!


Контактна особа оргкомітету – Назар Крисай.
Тел.: 0993218049
Категорія: Суспільство | Опубліковано: 22.05.2012 11:56
Ключові слова: швидкісний бадмінтон, Назар Крисай, турнірУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися