Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


28 березня на «Вголосі» - чат-конференція з Святославом Шереметою
28 березня на «Вголосі» відбудеться чат-конференція з депутатом Львівської обласної ради (фракція НРУ) Святославом Шереметою.

Святослав Шеремета є заступником голови постійної депутатської комісії з питань євроінтеграції, транспордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном.

Нещодавно депутат виступив з різкою критикою відносно політики легалізації в Україні геїв та лесбіянок. «Сьогодні Європа захлинається агресивною пропагандою способу життя ЛГБТ-спільнот. Українська влада замість того, щоб розуміти небезпеку такої ситуації, бездумно, на законодавчому рівні приймає рішення, які руйнують моральне здоров’я нації», — наголосив він.

Саме з подачі Святослава Шеремети Львівська облрада прийняла рішення про дотримання на території Львівщини законодавства щодо державного статусу української мови, яким змусила київських російськомовних чиновників проводити наради державною мовою.

Початок чату: о 13:00 год.

Свої запитання Святославу Шереметі можна поставити тут.

*

Відтепер новини з «Прес-Центру» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 23.03.2011 15:05
Ключові слова: Вголос, Святослав Шеремета, чатУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися