Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Політика


4 лютого «Нео-республіканський союз» пікетуватиме ГУ МВС України у Львівській області
ПРЕС-РЕЛІЗ
01.02.2011


Влада застосовує силу проти політичної опозиції. Це трапляється не вперше після здобуття Україною незалежності. Однак, влада, яка дотепер вживала силові методи лише до учасників вуличних акцій протесту, - сьогодні розпочала репресивну діяльність спрямовану на знищення структури націоналістичного та національно-патріотичного середовища – масових політичних партій та громадських організацій. Такого роду діяльність забезпечується на тлі збільшення фінансування силових структур – МВС та СБУ. Так, державним бюджетом України на 2011-й рік передбачається значне збільшення фінансування СБУ на 20%, а МВС – майже на 2 млрд. гривень.

Очевидно, що результатом збільшення фінансування силових органів, при кримінально-олігархічній владі кучмістів-реваншистів, буде освоєння технології політичних репресій та провокацій. Переконливим аргументом цьому, є січневі арешти членів ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери, ВО «Свобода», а також кримінальне переслідування активістів політичної опозиції та її лідерів в Україні.

Потрібно невідкладно опановувати логіку дій, адже основна продукція політичної боротьби останніх 10 років – свобода, - нині коштує дорожче, за словами сучасника, ніж енергоносії, зобов’язання перед МВФ, чи владні амбіції цинічного політика…

Сьогодні нас не менше. Ми не менш сміливі. Незалежно від того, чим ми займаємося – бізнесом чи політикою, вчимося чи працюємо, - нашій життєдіяльності загрожує репресивна машина, що здатна розчавити кожного поодинці. Лише опорою на власні сили і спільною боротьбою ми спроможні їй протиставитися і остаточно її подолати.

4 лютого (п’ятниця) 2011 р. за ініціативою Громадського руху «Нео-республіканський союз» (НРС) проводиться пікетування Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області, яке відбудеться за адресою: м. Львів, пл. Генерала Г. Григоренка, 3. Початок пікетування – 11 год. 30 хв. Мета пікетування – висловити обурення з приводу використання органів МВС в цілях політичного переслідування опозиційно налаштованої, демократичної громадськості, а також дати публічну оцінку ситуації з дотримання законності, прав, свобод і гідності людини в роботі силових органів, їх посадових і службових осіб. Під час пікетування буде оприлюднено відкрите звернення учасників пікетування з приводу недопущення використання владою органів МВС та застосування сили проти політичної опозиції в Україні.

НЕ ДАМО КРИМІНАЛЬНІЙ ВЛАДІ ЗАГНАТИ НАС В АЗІЙСЬКУ ВІДСТАЛІСТЬ І ДЕСПОТІЮ!
ХАЙ ЖИВЕ СВОБОДА!


Для довідок (оргкомітет):
+38 (096) 918-5122
neo-respublika@ukr.net
Любомир Пелех, голова Громадського руху «Нео-республіканський союз» (НРС)
Категорія: Політика | Опубліковано: 01.02.2011 18:29
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися