Меню

Розділи новин

Пошук




Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


СВІЖА ПРЕСА: Львів позбувся боєприпасів

Фото: newsukraine.com.ua

 

 

 
 
 
 
 
 
 
«Прес-Центр» пропонує Вашій увазі огляд львівської преси за пятницю, 26 грудня 2008 р.

 

 

*

 

Газета «Новий погляд» пише, що 25 грудня зі складів у Брюховичах під Львовом вивезли останні п’ять вагонів із боєприпасами.

 

Утилізація «брюховицьких боєприпасів» розпочалася ще 2004 року, після сумних подій у Новобогданівці. Спершу з місцевих складів на утилізацію в Павлоград вивезли сім вагонів реактивних снарядів до системи залпового вогню зразка «Смерч» та «Ураган». Решту боєприпасів військові планували знешкодити до 2006 року. Але через брак фінансування процедура затягнулась дотепер. У 2008 році зі складів у Брюховичах вивезли назагал 12 тис. тонн боєприпасів. Витратили на це все 3 млн. гривень.

(«Брюховичі очистили», автор: Сергій Довгалець)

 

Також газета повідомляє, що з 1 січня 2009 року квартплата у Львові може зрости на 30%, або на 10-30 копійок (залежно від будинку). Відповідні зміни передбачені проектом рішення «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків для населення у м.Львові індивідуально по кожному будинку», який пройшов громадські слухання.

 

За словами заступника начальника управління житлового господарства Львівської міськради Наталії Герус, подорожчання квартплати зумовлене підвищенням рівня мінімальної зарплати.

(«Життя дорожчає», автор: Наталя Чиж)

 

*

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 26.12.2008 12:16
Ключові слова:



Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися