Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


«Високий замок» вийшов в лідери по «джинсі»

Картинка: wz.lviv.ua

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Газета «Високий замок» стала рекордсменом за кількістю опублікованих у грудні 2008 року матеріалів, зроблених з порушенням журналістських стандартів, або так званої «джинси».

 

Про це «Прес-Центр» повідомили в «Інституті Масової Інформації», посилаючись на результати моніторингу львівських друкованих ЗМІ, яке провело ГО «Центр «Журналістський правозахист».

 

Залучені до моніторингу експерти виявили, що в грудні «Високий замок» опублікував 6 замовних матеріалів. Далі по мірі зменшення кількості «джинси» йдуть газети «Суботня пошта» — 5 публікацій, «Експрес» — 4, «Львівська газета» — 3, «Новий погляд» — 2, «Ратуша» — 2 та «За вільну Україну» — 1 публікація.

 

Експерти також проаналізували, наскільки дотримуються журналістських стандартів львівські Інтернет-видання.

 

З-поміж чотирьох сайтів, за якими вівся моніторинг, на ЗІКу експерти «джинси» не знайшли. Сумнівним, на їхню думку, є хіба що розміщення матеріалу «Маніфест середнього класу України» із закликом взяти участь у всеукраїнській акції. «У цьому випадку не є однозначним: чи редакція підтримує організаторів, або на певних умовах розмістила текст на сайті», — резюмують експерти.

 

На сайті «Львівський портал» експерти зауважили два матеріали замовницького характеру. На сайті «Zaxid.net» вони виявили приховану рекламу в одній публікації, в якій детально описуються послуги і переваги компанії – оператора кабельного телебачення. Два тексти, які, ймовірно, носять замовний характер виявили на сайті «Вголос».

http://portal.lviv.ua/

 

Як повідомлялося, в ході моніторингу львівської преси упродовж 25 вересня — 30 жовтня 2008 року експерти виявили найбільшу кількість «джинси» у газеті «Суботня пошта».

Категорія: Львів | Опубліковано: 13.01.2009 20:41
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися