Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Міськрада надрукувала збірник анонсів культурно-спортивних подій у Львові

Фото: proturizm.com.ua

У Львові є на що подивитись

 

 
 
 
 
 
 
 
Львівська міськрада презентувала перше число видання «ОТ-ОТ.Львів», яке містить анонси культурно-спортивних подій у місті на найближчий місяць.

 

Як повідомив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, на підготовку і друк збірника накладом у 5 тис. примірників міськрада витратила 3,5 тис. гривень.

 

«Завдяки цьому виданню впроваджуємо новий стандарт детального планування подій на місяць наперед в міських установах. До прикладу, в місті Кракові міські події заплановані вже на рік вперед», — зазначив Косів.

 

«ОТ-ОТ.Львів» виходитиме щомісяця. Розповсюджувати його міська влада має намір у турфірмах, готелях, закладах харчування, а також, ймовірно, у супермаркетах.

 

Косів повідомив, що у майбутньому «ОТ-ОТ.Львів» мають намір видавати, крім українською, ще польською та англійською мовами.

 

Цим, за його словами, й пояснюється вибір власне такої назви для видання. «Не хотіли повторювати банальних фраз «Панорама», «Афіша», «Незабаром» та інші. У цій назві («ОТ-ОТ.Львів». — «Прес-Центр») не буде різниці українською, польською та англійською мовами», — сказав він.

 

У міськраді розраховують, що видання збірника анонсів подій стане окупним до кінця 2009 року.

 

Підготовкою «ОТ-ОТ.Львів» займається міське управління культури і туризму. Координатором проекту — Тетяна Пилипець, провідний бібліотекар Центральної дитячої бібліотеки м.Львова.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 02.03.2009 16:33
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися