Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Львівським депутатам на піар грошей не шкода

Фото: city-adm.lviv.ua

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Секретаріат Львівської міської ради оголосив конкурс серед ЗМІ на висвітлення діяльності міськради, її депутатів, постійних та тимчасових комісій.

 

Про це сказано у повідомленні секретаріату, яке є у розпорядженні «Прес-Центру».

 

Конкурс проводиться у рамках реалізації «Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів і посадових осіб у засобах масової інформації», яку міськрада ухвалила 15 травня 2008 року.

 

Позмагатися за кусок бюджетного пирога, передбаченого на промоцію у мас-медіа, у Ратуші запрошують теле- і радіомовні організації, друковані ЗМІ, інформаційні агентства, інші ЗМІ та суб’єкти господарювання, що надають інформаційні послуги.

 

Як сказано у повідомленні, визначаючи ЗМІ, які висвітлюватимуть діяльність міських депутатів, секретаріат ради виходитиме з таких критеріїв, як: тематична спрямованість та цільова аудиторія видання; сфера розповсюдження, тиражність та рейтинг відповідного засобу масової інформації; вартість інформаційних послуг.

 

Нагадаємо, на реалізацію заходів Програми висвітлення діяльності міської ради у ЗМІ торік було передбачено 760 тис. гривень. З цієї суми 450 тис. грн. розпоряджається секретаріат ради, а 310 тис. грн. — адміністрація міського голови.

Категорія: Львів | Опубліковано: 12.03.2009 19:35
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися