Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Редактора «Високого замку» визнали невинуватим у керуванні трактором «під мухою»

Фото: rul.by

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Апеляційний суд Львівської області зупинив провадження у справі про позбавлення художнього редактора газети «Високий замок» Ігоря Зайця водійських прав за керування трактором у нетверезому стані.

 

Про це повідомив «Високий замок».

 

Раніше газета опублікувала статтю, в якій розповіла про курйозну ситуацію: Франківський районний суд м.Львова позбавив її співробітника Ігоря Зайця водійських прав терміном на 1 рік за те, що той п’яний керував трактором у м.Рудках (Самбірський р-н Львівської обл.). Тільки-от цей співробітник ніколи не був у Рудках, і не має жодного уявлення, як керувати трактором.

 

Провівши журналістське розслідування, «ВЗ» з’ясував, що у Рудках насправді був випадок, що співробітник ДАІ зупинив трактор, водій якого був п’яний. Документів на трактор та водійських прав той не мав, тому «даішник» вніс до протоколу лише прізвище й ініціали та рік народження тракториста. Вони дивним чином були такими ж, як і в львівського газетяра.

 

Після газетної публікації прокуратура Львівської області опротестувала ухвалу Франківського районного суду міста, подавши на апеляцію.

 

Слідчі прокуратури також відшукали того самого водія, який ганяв на тракторі «під мухою». Чоловік у порушенні зізнався. «Цьому трактористу, варто зауважити, пощастило. Згідно з чинним законодавством, притягнути до адмінвідповідальності людину можна лише протягом двох місяців з дня вчинення адмінпорушення, а цей термін давно минув», — зазначає «Високий замок».

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 19.03.2009 17:10
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися