Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Савельєва здивувало, чому це «Люкс» отримав 200 тисяч з міського бюджету

Фото: vgolos.lviv.ua


Відомий львівський журналіст, редактор газети «Ратуша» і борець із «джинсою» у пресі Микола Савельєв підозрює, що розподіл коштів, передбачених у міському бюджеті на промоцію Львова у 2008 році, відбувався з порушеннями.

 

Про це він сказав сьогодні на засіданні експертного клубу, де підбивалися підсумки 3-х років роботи Андрія Садового на посаді міського голови Львова.

 

Торік на промоцію Львова було передбачено понад 1,2 мільйона гривень.

 

Савельєв розповів, що проаналізував, яким чином витрачалися «промоційні» гроші з міського бюджету, і його насторожило, що значні суми були перераховані виконавцям практично напередодні нового 2009 року.

 

Зокрема, лише ТРК «Люкс» 29-30 грудня 2008 року було перераховано за промо-ролики, розміщення банерів, соціальну рекламу майже 200 тис. гривень, зазначив Савельєв. «Чому саме «Люкс», а не інша телекомпанія. Хтось, може, проводив тендер?», — риторично запитав він.

 

Здивувало його, навіщо міській раді потрібні були в останні дні минулого року замовляти моніторинги преси, які коштували місту 35 тис. гривень: «Що там моніторити?! Це могли працівники прес-служби спокійно переглянути ті кілька газет».

 

Крім того, Савельєв вважає, що зайвим було перераховувати 20 тис. грн. на фестиваль «Jazz Bez», який проводить приватна організація.

 

Депутат міськради Володимир Гірняк, знаний своїми критичними виступами щодо дій нинішнього керівництва Львова, вважає, що підняте Миколою Савельєвим питання стане предметом депутатського розслідування. «Для мене це новина. Це питання має стати предметом розслідування депутатської комісії. Ми маємо запитати пана Березюка (Олег Березюк – директор департаменту «Адміністрація міського голови». – «Прес-Центр»), куди йдуть кошти», — сказав він.

 

До теми: ЗАТ «Телерадіокомпанія «Люкс» потрапило до переліку засобів масової інформації, які будуть перевірятися податковою протягом другого кварталу 2009 року

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 15.04.2009 14:03
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися