Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Суд визнав Миколу Савельєва легітимним редактором газети «Ратуша»

Фото: vgolos.lviv.ua

 

Львівський адміністративний апеляційний суд сьогодні, 16 квітня, визнав Миколу Савельєва легітимним головним редактором газети «Ратуша».

 

Як повідомляє «ЗІК», суд відхилив апеляційну скаргу Львівської міської ради на рішення Личаківського районного суду, який 7 квітня 2008 року також головним редактором газети «Ратуша» визнав Миколу Савельєва.

 

На початку суду адвокат Миколи Савельєва Валерій Борис клопотав про відведення розгляду справи у будь-який інший апеляційний адміністративний суд України у зв’язку з тим, що Микола Савельєв з’ясував, що в одного з суддів, які ведуть справу, правоохоронці проводили обшук.

 

Після наради у дорадчій кімнаті судді відхилили клопотання та прийняли рішення відхилити апеляційну скаргу Львівської міської ради на рішення Личаківського районного суду. Тобто Микола Савельєв залишився редактором газети «Ратуша».

 

Нагадаємо, 7 квітня 2008 року Личаківський районний суд Львова проголосив ухвалу, якою задовольнив адміністративний позов головного редактора газети «Ратуша» Миколи Савельєва до Львівської міської ради щодо ухвали від 5 липня 2007 року про звільнення Савельєва із посади головного редактора газети «Ратуша» і призначення на його посаду Ярослави Вовк.

 

Микола Савельєв вважає, що ухвала є незаконною, оскільки була прийнята на славнозвісній «нічній» сесії Львівської міської ради, коли про цю сесію не знала преса і широка громадськість.

 

Андрій Садовий робив уже три безуспішних спроби звільнити з займаної посади Миколу Савельєва.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 16.04.2009 13:53
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися