Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Міськрада «прикололась», як слабо продають проїздні талони у кіосках «Високого замку» та «Інтерпреси»

Фото: zik.com.ua

 

Великі мережі кіосків ТОВ «Високий замок» та ТОВ «Інтерпреса» поступаються в активності продажу одноразових талонів для проїзду в міському електротранспорті дрібним приватним підприємцям.

 

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

 

За даними, які вона наводить, у березні дрібні підприємці, маючи у своєму розпорядженні всього 27 кіосків, реалізували одноразових талонів на 81 тис. 442 грн, тоді як «Високий замок» та «Інтерпреса», опікуючись значно більшою кількістю торгових точок, «продали талонів лише на суму 200 тис. грн.».

 

Як зазначає начальник відділу збору виторгу ЛКП «Львівелектротранс» Галина Горошко, для підприємства, відколи воно відмовилось від кондукторів, залишається актуальним питання розширення мережі розповсюдження талонів.

 

«Останнім часом кількість пунктів продажу талонів і карток збільшилася за рахунок дрібних приватних підприємців, які приносять виторг майже на рівні «Інтерпреси» та «Високого замку». Нині ми поставили собі завдання організувати продаж талонів практично на всіх трамвайних і тролейбусних зупинках», — сказала вона.

 

При цьому Галина Горошко відзначила, що далеко не всі власники кіосків хочуть співпрацювати з «Львівелектротрансом». Тому підприємство розраховує збільшити мережу пунктів продажу проїзних талонів і карток за рахунок встановлення спеціальних автоматів, над розробкою яких уже працює фірма «Уніпей»."Прес-Центр"

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 28.04.2009 16:39
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися