Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Газета «Бойківська думка» перестала виходити

Фото: meta.ua

 

Газета «Бойківська думка», єдине у Сколівському районі (Львівська обл.) друковане видання, з травня припинила свій вихід.

 

Про це пише «Високий замок».

 

Журналісти «районки» оголосили страйк, протестуючи проти втручання районного керівництва у редакційну політику.

 

За словами редактора Івана Сучка, тиск на редакцію розпочався з приходом на посаду голови райдержадміністрації Ігоря Свистуна, який є також керівником районної організації «Наша Україна».

 

«З боку пана Сучка до колективу постійно звучать безпричинні претензії, — розповідає редактор. — Щоб я чи хтось інший з наших працівників не писав — «усе не так». Нас підозрюють, що служимо то БЮТ, то Партії регіонів. Не маємо права згадати про Тимошенко — бо відразу «не про те» пишемо, «не про ту партію». Слово «уряд» на сторінках нашої газети у районного керівництва викликає лють, голова адміністрації дорікає мені постійно. Вказує: оце має бути на першій сторінці, а це — на другій, «радить», кому надавати слово в газеті, а кому — ні».

 

Також Сучко зазначив, що район виділяє на газету в місяць лише трохи більше 12 тисяч гривень, чого вистачає лише на сплату податків. 

 

Колектив газети вимагає створити належні умови праці і оплату за неї, припинити принижувати професійну і людську гідність працівників редакції та втручатись у редакційний процес.

 

«Я жодного разу не викликав редактора газети до себе у кабінет і не казав, що треба писати, а що — ні. Не давав йому ніяких вказівок», — стверджує голова Сколівської РДА Ігор Свистун.

 

На його думку, газета фінансується значно краще, ніж інші «районки», яким, за його даними, дають на місяць лише 4,5 тис. гривень.

 

Завищеним Свистун вважає штат видання (загалом 9 осіб).

 

«Користуючись тим, що преса незалежна, він (редактор «Бойківської думки». – Авт.) хоче крутити владою, шантажувати нас, писати, що хотіти, а ще зводити на нас наклеп», — додав голова РДА.

 

«Бойківська думка» — друкований орган Сколівської районної ради. Виходить раз на тиждень Наклад — 1500 примірників.

 

 

«Прес-Центр»

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 20.05.2009 12:10
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися