Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


У Львові відбулося перше судове засідання у справі за позовом Зварича до газети «Високий замок»

Сьогодні, 19 серпня, у Франківському районному суді м.Львова відбулося перше судове засідання у справі за позовом екс-голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича до газети «Високий замок».

 

Як повідомила адвокат Зварича Руслана Юхименко, досудовий розгляд справи перенесли на 27 серпня через клопотання «Високого замку», передає «Вголос»

 

«Газета клопотала про зміну відповідача, оскільки вона не є юридичною особою. Відповідача буде змінено на ЗАТ «Видавничий дім «Високий замок», який видає газету», — сказала Юхименко.

 

Нагадаємо, екс-суддя Ігор Зварич звернувся до суду з позовом «про захист честі та гідності» до газети «Високий замок» і журналіста видання Омара Узарашвілі. Сума моральних збитків по позову — 100 тисяч гривень. Половину суми має виплатити газета, половину — журналіст.

 

Обурення Зварича викликала публікація в одному з номерів газети за квітень - “Вершили правосуддя “за прейскурантом” Зварича”. “Людина, її честь і гідність визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю”, - нагадує нам норми Конституції екс-суддя. Він категорично заперечує, що йому носили хабарі, і що це відображено на оперативних відеозаписах. “Виключно образливим для мне є вживане в даній статті словосполучення “посівальник І. Зварич”, — цитує позовну заяву львівське видання.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 19.08.2009 16:45
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися