Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


80% мовлення суспільного ТБ має складати українська мова - Лизанчук
Концепція створення Національного суспільного телебачення і радіомовлення (НСТР) повинна передбачати, що 80% мовлення НСТР вестиметься українською мовою.

Таку пропозицію висунув завкафедри радіомовлення і телебачення ЛНУ ім. І.Франка, професор Василь Лизанчук сьогодні, 20 вересня, у Львові під час обговорення Концепції створення Національного суспільного телебачення і радіомовлення, передає «Вголос».

Решта 20% мовлення, на думку професора, має складати продукт мовами національних меншин у пропорційному співвідношенні.

«У Концепції я жодного слова не побачив про мову мовлення, - звернувся Лизанчук до учасників обговорення. – Мені видається, у нас [в Україні] 78% українців. Тому в Концепції має бути закладено: 80% мовлення – українською мовою, інші 20% - російською, польською, угорською…».

«Івритом», - вигукнув хтось з аудиторії.

Як повідомив модератор обговорення, керівник групи, яка працює над Концепцією створення НСТР, 29 червня 2010 року Концепція пройшла широке обговорення на засіданні групи. Відтак, за порадою Президента Віктора Януковича, Концепцію було вирішено винести на громадське обговорення у регіонах. Після цього на її основі буде підготовлено відповідний законопроект, який Президент запропонує прийняти ВР.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 21.09.2010 11:10
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися