Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


«Агора Україна» відкрила «Пліткар» про життя «зірок»

Картинка: Plitkar.com.ua

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Компанія «Агора Україна» відкрила тематичний блог про знаменитості Plitkar.com.ua.

 

Інтернет-ресурс зосереджений на плітках, скандалах та сенсаціях, пов'язаних із життям світових знаменитостей. На сайті розміщуватимуться інформація про «зірок», фотографії та найновіші відео за участю «зірок» шоу-бізнесу, моди, спорту, політики, українських та західних музикантів і акторів.

 

За словами директора з маркетингу та PR компанії «Агора Україна» Оксани Журавель, формат «блогу» передбачатиме свіжу інформацію і суб’єктивний авторський погляд.

 

Керівником сайту є В’ячеслав Баранський (нік в мережі – Woofer). Він же поки що єдиним автором контенту на Plitkar.com.ua.

 

«Ми розробили свій блог на основі популярного польського сайту Plotek.pl, яким успішно керує «Агора» у Польщі», - повідомив В'ячеслав Баранський. 

 

«Агора Україна» була заснована у травні 2007 року польським медіа-холдингом «Agora SA». До сфери діяльності української компанії належать видавнича та інтернет-діяльність на території України. На сьогодні «Агора Україна» представлена в Інтернеті такими проектами, як Blox.ua, ChikiDriki.com.ua, StartJob.com.ua, ну, і тепер ще й Plitkar.com.ua.

 

За матеріалами «Телекритика», «MediaBusiness»   

 
 
Категорія: Україна | Опубліковано: 23.12.2008 15:02
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися