Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


«Ваша «Свобода», пане Савіку, перетворюється на «клуб базік» - відкритий лист

Фото: zhitomir.info

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Програма «Свобода» Савика Шустера поступово перетворюється із осередку свободи слова на «клуб базік», від якого нема ніякого толку.

 

Про це йдеться у відкритому листі телеведучому Савику Шустеру від мешканця м. Миколаїв (Львівська обл.) Миколи Адамчука, який опубліковано у нинішньому числі «Високого замку».

 

Автор листа починає з того, що хвалить Шустера за його вклад у розвиток свободи слова в країні, за його ерудицію, толерантність і професіоналізм. Далі переходить до того, що програми відомого телеведучого у нього викликають чимало запитань, на які він хотів би отримати відповіді.

 

«В Україні є багато розумних і ділових людей, у тому числі молодих, яким є що сказати, які здатні змінити на краще наше буття – у цьому мене переконують учасники телепередачі «Спокуса владою», що виходить на Першому національному. Однак на ваші телепрограми чомусь запрошують майже одних і тих же осіб, які, займаючи високі державні посади, ігнорують державну мову, використовують телеефір для того, щоб дошкульніше вкусити опонента, облити брудом уряд і Президента», — пише пан Адамчук.

 

«Складається враження, що гризня політиків перед телеекранами стала нормою ваших передач, що у вас її спеціально стимулюють…», — додає він.

 

На думку автора листа, на передачі, подібні на «Свободу», варто кликати політиків, які вже чимало доброго зробили у своєму житті, людей, конструктивно налаштованих, здатних дати професійну оцінку ситуації в державі та запропонувати дієві рецепти вирішення наших проблем.

 

«Ми втомилися чути лише звинувачення, виправдовування, безцільні проповіді – так само, як втомилися чекати варіантів конкретних дій», — зазначає глядач.

 

«Ваша «Свобода», пане Савику, перетворюється на «клуб базік», вона нічого не дає ні розуму, ні серцю, ні справі. Невже державу можна побудувати, видаючи на-гора суцільний негатив? Вочевидь, тональність вашої передачі обрано неправильно. Журналіст повинен би давати надію своїй аудиторії, а не вбивати її своїм сумнівним продуктом», — посилює критику пан Адамчук.

 

Глядачеві також не подобається, що Шустер запрошує на свої програми радикально налаштованих російських політиків: «Що можуть доброго порадити нам Володимир Жириновський, Костянтин Затулін та їхні однодумці, які дихають агресією, ненавистю до нашої держави і цим збурюють мільйони українців? Невже це і є найрозумніші депутати російської Держдуми? Навіщо ви їм даєте змогу виливати на нас свої помиї?».

 

«Ви добре знаєте, пане Савику, що кожен автор передач наперед програмує, який результат він хоче отримати, — пише далі у відкритому листі до Савика Шустера Микола Адамчук. — Недарма кажуть, що за тим, яких було вибрано акторів на ролі, можна спрогнозувати, якою буде вистава. Мені би дуже хотілося, щоб ви метою своїх передач ставили досягнення прогресу, поступу, позитиву - а не скандалу. Щоб у гості до себе запрошували не руйнівників, а творців, які ділами вболівають за державу, здатні брати на себе тягар відповідальності за людські долі. Українську справу потрібно розвивати, а не глушити її!».

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 25.02.2009 15:57
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися