Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Українські ЗМІ найменше лояльні до Тимошенко

Фото: ilovetimoshenko.ru

 

 
 
 
 
 
 
 
 
З-поміж гіпотетичних кандидатів на посаду Президента України найбільш низький рейтинг медіа-лояльності має Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. У той же час, Арсенієві Яценюку вдалося досягти однакового відношення до себе майже всіх українських ЗМІ.

 

Про це свідчать результати загального опитування, проведеного спільно Центром соціологічних і політологічних досліджень "Соціовимір" і Інститутом антикризових стратегій, повідомляє Лігабізнесінформ з посиланням на «Соціовимір».

 

У ході опитування 26 експертів-журналістів повинні були дати по п'ятибальній шкалі оцінку лояльності українських ЗМІ до діяльності провідних вітчизняних політиків.

 

Відповідно до результатів опитування, серед гіпотетичних кандидатів на посаду Президента України найбільш низький рейтинг медіа-лояльності у Юлії Тимошенко. Особливо це стосується висвітлення її діяльності центральними телеканалами країни. Найкращий рейтинг медіа-лояльності в Арсенія Яценюка, якому, на думку засновника Інституту антикризових стратегій Катерини Кириченко, удалося досягти «золотої середини», однакового відношення до себе майже всіх без винятку українських ЗМІ.

 

На її думку, у даний момент А.Яценюк не має медіа-ворогів. Це у свою чергу означає, що в майбутній президентській кампанії, що може стати самою брудною за всю історію України, йому буде легше, ніж конкурентам.

 

За словами виконавчого директора «Соціовиміру» Валерія Рябенка, абсолютний лідер зменшення уваги й лояльного відношення ЗМІ - Олександр Мороз. Він додав, що 10 з 26 опитаних експертів взагалі вирішили не включати його в рейтинг. «Схоже на те, що всі без винятку українські медіа й журналістська спільнота дотримуються версії про остаточну втрату ним місця у вищому ешелоні вітчизняного політикуму», - сказав Рябенко.

 

З числа телевізійних каналів країни, на думку експертів, найбільш незбалансованими є телеканал «Інтер», що украй суб'єктивно висвітлює діяльність діючого Прем'єр-міністра України, і ТРК «Україна», що невиправдано багато уваги приділяє діяльності лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

 

А найбільш однорідними у своєму відношенні до політиків експерти назвали телеканали «СТБ», «ICTV», «Новий» і «Тоніс». Разом з тим, досить збалансований в увазі до політиків канал «Тоніс» значно відстає від конкурентів по ступені поінформованості експертів з його діяльністю (від 5 до 15 експертів з 26 складно було визначитися щодо лояльності даного телеканалу до провідних політиків).

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 09.03.2009 13:37
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися