Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Китайську ZTE Corporation кличуть створювати телеканал «УТ-Захід»

Колаж «Прес-Центру»

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Львівська облдержадміністрація запропонувала китайській компанії ZTE Corporation долучитися до реалізації проекту зі створення регіонального телеканалу «УТ-Захід».

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба ЛОДА.

 

Пропозицію було озвучено на офіційній зустрічі першого заступника губернатора Львівщини Валерія П’ятака із головою представництва ZTE Corporation в Україні Юй Хункаєм, що відбулася 12 березня.

 

На зустрічі, в основному, говорили: з боку ЛОДА — про інвестиційні можливості області, з боку китайської компанії — про те, який у неї досвід і що вона вміє.

 

Валерій П’ятак, зокрема, розповів китайцям про пріоритетні напрямки розвитку Львівщини, можливості інвестування в регіон. Особливу увагу він акцентував на реалізації проектів, повязаних із проведенням у Львові фінальних матчів Євро-2012.

 

Зрештою заступник губернатора перейшов до конкретики і запропонував, щоб ZTE Corporation долучилася до реалізації проектів, один з яких стосується створення обласного цифрового телебачення, інший — систем інтерактивного зв’язку в області, а ще інший — створення регіонального телеканалу «УТ-Захід».

 

Пятак наголосив, що Львівщина готова до взаємовигідної співпраці.

 

За даними ЛОДА, ZTE Corporation є однією із найбільших державних компаній Китаю та одним з провідних глобальних виробників телекомунікаційного обладнання у світі. Компанія була одним з головних постачальників телекомунікаційних систем під час проведення таких масштабних спортивних подій, як Олімпіади в Афінах та Пекіні.

 

«УТ-Захід» задуманий як регіональний супутниковий телеканал. Його засновниками виступили три телерадіокомпанії — УТ-3, Міст-ТБ і Львів-ТБ. Днями у число співзасновників увійшла і Львівська обласна рада, яка, внісши у статутний фонд ТОВ «УТ-Захід» майно на суму більше 1,8 мільйона гривень, отримала у підприємстві частку у 33,333%.

Категорія: Україна | Опубліковано: 13.03.2009 17:28
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися