Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


МВС попросить Генпрокуратуру розібратися, як у 2005-у продавали «Інтер»

Логотип телеканалу «Інтер»

 

Міністерство внутрішніх справ має намір просити Генеральну прокуратуру порушити кримінальну справу за фактом підробки документів при продажу частини акцій телеканалу «Інтер» у 2005 році.

 

Про це на прес-конференції заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, передає proUA з посиланням на «Українські новини».

 

За його словами, в 2005 році була порушена кримінальна справа по ряду операцій акціями українських і закордонних компаній, у якій фігурував телеканал «Інтер».

 

Луценко повідомив, що в рамках цієї справи була замовлена експертиза нотаріального доручення Ігоря Плужникова, який був у 2005 році співвласником телеканалу.

 

«Експертиза встановила, що нотаріально засвідчена копія доручення від імені пана Плужникова в частині його підпису й написання його прізвища є сфальсифікованою», - сказав він.

 

Міністр додав, що депутати Верховної Ради звернулися в МВС із проханням надати матеріали по цій справі й ці матеріали будуть їм надані.

 

Також Луценко повідомив, що МВС має намір звернутися в Генпрокуратуру із проханням порушити кримінальну справу за фактом підробки.

 

«МВС уже наступного тижня подасть у Генеральну прокуратуру прохання порушити кримінальну справу за підробкою», - сказав він.

 

При цьому Луценко складно спрогнозувати, чи послужать факти з фальсифікації приводом для звернень до судів.

 

Раніше, 3 квітня, депутат Ради від Блоку Юлії Тимошенко Володимир Пилипенко запропонував парламенту створити тимчасову слідчу комісію для розслідування обставин смерті в 2005 році депутата Ради Ігоря Плужникова, що входив у фракцію СДПУ (о), а також обставини заволодіння невідомими його власністю - акціями телеканалу «Інтер».

 

Автор постанови вважає, що Плужников у червні 2005 року, можливо, помер не в результаті гепатиту, а внаслідок отруєння.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 06.04.2009 14:06
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися