Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Тимошенко пояснила, як у неї «пропало все»

Фото: YouTube.com

 

 
Ролик «Пропало все» був показаний в ефірі телеканалів через неадекватну журналістську етику, вважає прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

 

Про це вона сказала в ефірі телеканалу ICTV, передає «Українська правда»

 

«Я рідко при будь-яких виступах користуюся паперами, заздалегідь підготовленими виступами, будь-якими спічами, які написані, тому що я дуже чітко знаю, що і як потрібно сказати. Як кажуть, Бог шельму мітить», - розповіла прем’єр.

 

«Я один раз послухала свою команду, свою прес-службу. Вони кажуть: слухай, ну ти така схвильована, йдеш зараз на пряме звернення до народу. Давай ми запишемо на суфлер, поставимо, щоб все ж таки були орієнтири, почитай», - сказала вона.

 

«Я упиралася тривалий час, а потім думаю – ну добре, порадили зроблю. І що ви думаєте? В той самий момент, коли включилися всі камери, коли почала йти пряма трансляція я глянула на суфлер, а там все пропало. Ні тексту, ніяких повідомлень – пустий екран», - зазначила Тимошенко.

 

«Перше, що я могла вимовити – все пропало, на суфлері нічого немає, і мені довелося знову говорити без технічних допоміжних засобів. Як кажуть, не доля мені користуватися цими засобами», - вважає вона.

 

Водночас, Тимошенко вважає, що «завжди є певна закрита частина таких подій, коли готується запис, коли готується звернення, є якась технічна підготовка».

 

«Дуже неприємно, що журналістська етика настільки була неадекватна, що ці чорнові записи, які нічого не варті, крім слів "все пропало", були пущені в ефір і були показані, як якась там паніка, що все пропало, хоча подальший текст просто прибрали», - наголосила прем’єр.

 

«Хочеться, щоб і в політиці, і в журналістиці і серед інших професійних кіл була внутрішня культура, внутрішня етика, внутрішнє відчуття, що можна робити, що не можна, тому що не все виглядає добре», - сказала Тимошенко.

 

Як відомо, керівництво «Нового каналу» попросило шеф-редактора «Репортера» Володимира Павлюка написати заяву на звільнення через показаний в ефірі телеканалу ролик з Юлією Тимошенко «Пропало все».


До теми: Климович засудив звільнення редактора "Нового каналу"

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 16.06.2009 18:37
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися