Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Нацрада відклала реєстрацію російського «Первого канала» на невизначений час

Національна рада з телерадіомовлення України відклала на невизначений термін реєстрацію телеканалу «Первый канал. Всемирная сеть».

 

Про це з посиланням на заступника голови Нацради Андрія Мірошниченка повідомляють РИА «Новости».


«Сьогодні не розглядалося (питання), там є кілька питань. Зняли (з обговорення) у зв'язку з тим, що прийшли до висновку, що не всі документи підготовлені для розгляду на засіданні Нацради», — сказав Мірошниченко.

 

За його словами, питання буде розглянуте, «як тільки всі члени Національної ради будуть упевнені в тому, що підготовлені всі необхідні документи».

 

«Для того, щоб вони здійснювали господарську діяльність, їм досить реєстрації господарюючого суб'єкта, що й було зроблено - це перше. Друге ... У чому виникає невелика протиріччя? Виникає в тому, що реєструючи їх як суб'єкт інформаційної діяльності, ми фактично вносимо їх до реєстру телерадіокомпаній», - повідомив заступник голови Нацради.

 

За його словами, в законі є суперечності.

 

«За законом про телерадіокомпанія, як ніби-то (компанія) не може бути заснована іноземцями. З іншого боку, сам зміст того, що таке реєстр телерадіокомпаній, - там є не тільки телерадіокомпанії, але й інші суб'єкти інформаційної діяльності, тому є протиріччя. Ми повинні бути на 100% впевнені, що діємо в рамках закону ", — сказав Мірошниченко.

 

Він також повідомив, що члени Нацради регулярно зустрічаються з представниками Першого російського телеканалу. «Діалог у нас йде успішно і нормально», — сказав Мірошниченко.

 

Наприкінці травня «Первый канал" передав в Нацраду документи про реєстрацію суб'єкта інформаційної діяльності. Тоді ж гендиректор телекомпанії «Перый канал. Всемирная сеть» Микола Дубовой заявив, що в ході консультацій і переговорів з Нацрадою був вироблений комплекс заходів, які дозволять зняти всі обмеження по мовленню каналу на Україні.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 17.06.2009 17:34
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися