Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Нацрада зареєструвала російський «Первый канал» в Україні

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення зареєструвала товариство з обмеженою відповідальністю «Об'єднання російських телеканалів»  (ОРТ) як суб'єкт інформаційної діяльності.

 

Про це повідомляє «Телекритика»

 

За це рішення проголосували шестеро членів Національної ради. Проти проголосував Віталій Шевченко; Ігор Курус був відсутній на засіданні через хворобу.

 

Шевченко свою позицію пояснив тим, що не підтримує політику реєстрації представництв іноземних каналів як суб'єктів інформаційної діяльності, натомість виступає за їх ліцензування як ТРО в Україні.

 

У діях Національної ради він вбачає пряме порушення статті 12-ї Закону України «Про телебачення і радіомовлення», згідно з якою телерадіоорганізації та суб'єкти інформаційної діяльності в Україні не можуть мати іноземних засновників. До того ж, на думку Віталія Шевченка, після реєстрації ТОВ ОРТ держава Україна нестиме відповідальність за дії «Первого канала» у Європі згідно з Конвенцією про транскордонне мовлення.

 

Інші члени Національної ради заперечили на це, що ТОВ ОРТ є компанією, зареєстрованою в Україні, а  внесення до реєстру не є ліцензуванням, а відтак не тягне за собою відповідальності держави Україна, про яку говорить пан Шевченко.

 

Нагадаємо, раніше Нацрада відклала на невизначений термін реєстрацію «Первого канала». 

 

Документи на реєстрацію субєкта інформаційної діяльності «Первый канал» передав в Нацраду з питань телебачення і радіомовлення України наприкінці травня 2009 року.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 24.06.2009 16:46
Ключові слова:| Коментарі: 2
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися