Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Кардинал Гузар: Нацкомісія з питань моралі не повинна уподібнюватись інквізиції

Фото: novynar.com.ua

Любомир Гузар

 
Глава Української греко-католицької церкви кардинал Любомир Гузар вважає, що Національній експертній комісії з питань захисту суспільної моралі слід керуватись відчуттям міри у своїй діяльності, і вона не повинна уподібнюватись інквізиції.

 

Про це він заявив в інтерв'ю газеті «Левый берег», передає «Телекритика». 

 

Кардинал наголосив, що НЕК як державна інституція зобов'язана звертати увагу на те, що з моральної точки зору може бути шкідливим для держави і суспільства.

 

«Це має бути не поліційна інституція, а структура, яка засуджує все морально нездорове, звертаючи на це увагу і населення, і влади... Комісія не повинна знімати відповідні рекламні щити на вулицях чи розбивати телевізори, а повинна звернути увагу людей, видавців, телекомпаній на наслідки. Вона повинна бути чуйною матір'ю, що вказує своїм дітям - ввічливо, але рішуче», - сказав Любомир Гузар.

 

Важливість роботи НЕК він порівняв із роботою інституту Уповноваженого Верховної Ради із прав людини. «Головне, щоб ці інституції були дієвими, не впадали в екстреми, не втрачали відчуття міри, інакше вони стають смішними», - зазначив кардинал.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 02.07.2009 13:41
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися