Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Дмитро Гройсман не вважає себе одним із «100 найвпливовіших українців» за версією «Корреспондента»

Фото: radiosvoboda.org

Дмитро Гросман

 

 Координатор Вінницької правозахисної групи Дмитро Гройсман вважає, що він не відповідає місцю у рейтингу журналу кореспондент «100 найвпливовіших українців».

 

Про це він заявив у відкритому листі до головного редактора видання, пише «Телекритика»

 

«Должен признаться, что я не могу разделить мнения уважаемых экспертов журнала "Корреспондент" о своей влиятельности. Организация, в которой я работаю - Винницкая правозащитная группа - далеко не самая крупная и мощная по человеческому и материальному ресурсу среди структур гражданского общества, позиционирующих себя как "правозащитные организации". Нас не награждают «Орденами Свободы», мы не участвуем в посиделках по поводу обсуждения «Универсалов национального единства», Президент не приглашает нас в «Национальные конституционные советы» и прочие комиссии по «утверждению верховенства права», мы не осваиваем миллионные гранты Евросоюза и не подставляем свое плечо СБУ в ее сложном и неблагодарном деле по созданию истории Украины ХХ века», - зазначає він.

 

Також, за словами пана Гройсмана, стаття про його правозахисну діяльність була проілюстрована фотографією  мера Вінниці Володимира Гройсмана, що не може свідчити про його впливовість.

 

Головний редактор «Корреспондента» Віталій Сич у коментарях «Телекритиці» наголосив на тому, що  відкритий лист пана Гройсмана є проявом його скромності.

 

«Його діяльність та його вчинки дозволяють йому бути у списку ста найвпливовіших українців. Але він є скромною людиною і вважає , що на це не заслуговує. Ніякого поплутання персоналій Дмитра та Володимира Гройсмана немає. Я сам  народився у Вінниці, і знаю, що там мер Гройсман. Щодо фото, то я його подивлюсь, якщо там справді помилка - вибачимось», - сказав пан Сич.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 25.08.2009 18:17
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися