Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


АМКУ дозволив росіянам купити українську Afisha.ua
Антимонопольний комітет України дозволив російським компаніям Rambler Media та ВД «Афіша», що входять у медіа-холдинг «Профмедіа», купити український Інтернет-сайт Аfisha.ua.

Дозвіл відомства отримала кіпрська Redflower Enterprises Ltd., яка входить до холдингу Інтеррос, повідомив АМКУ, передає «Korrespondent.net».

У «Профмедіа», який також входить до Інтеррос, агентству Інтерфакс-Україна підтвердили інформацію про те, що Redflower Enterprises діє в інтересах об'єднаних Rambler Media та «Афіші».

Компанія KP Media призупинила випуск щотижневого журналу «Афіша» у січні 2010 року у зв'язку з ринковою ситуацією, зокрема, у зв'язку з набранням чинності з 1 січня 2010 року закону про заборону реклами алкоголю і тютюну в друкованих ЗМІ, а також низькою активністю інших ключових рекламодавців. У той же час сайт Аfisha.ua продовжував функціонувати.

На сьогоднішній день в портфелі KP Media також входять журнали «Кореспондент», «Ідеї Вашого Дому», довідники «Kyiv Business Directory» і «Інтер'єр Магазин», один з найбільших інтернет-порталів країни «Bigmir.net», новинний сайт «Kорреспондент.net», інтернет-видання «Ricardo.com.ua», «Novynar.com.ua», «Politorg.net». KP Media була заснована Джедом Санденом у вересні 1995 року.

Rambler Media володіє і управляє рядом компаній, серед яких пошуковий інтернет-портал Rambler, інтернет-сервіс-провайдер Rambler Телеком, агентство інтерактивної реклами Index20, компанія мобільних сервісів SMXCOM, новинний сайт Lenta.ru, портали Damochka.ru, мережева система обміну банерами BannerBank , агентство контекстної реклами ЗАТ Бігун. Виручка в 2009 році по МСФО склала 2,3 млрд рублів, EBITDA - 445 млн рублів.

Виручка Афіші в 2009р склала 560 млн рублів. Понад 25% доходів компанії забезпечує онлайн-напрямок.

Холдинг Профмедіа, що входить до групи Інтеррос, також володіє мережею ТБ-3, телеканалом 2х2, каналами MTV Росія і VH1 Росія, газетами Комсомольська правда, Радянський спорт, Експрес-газета, БелГазети, радіостанціями Авторадіо, Енергія, Юмор FM, а також мережею кінотеатрів Синема-Парк і кінокомпанією Central Partnership.


Press-centre.com.ua
Категорія: Україна | Опубліковано: 04.10.2010 16:31
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися